Тернопільський бізнесмен Богдан Порицький намагався сховатися від журналістів проекту «СтопКор». Під час втечі демонстрував журналістам середній палець і відмовлявся спілкуватися. Відео ганьби з'явилося на сторінці в Facebook «Стоп корупції».

23 вересня в Господарському суді області мало відбутися засідання у справі про велику заборгованість компанії Богдана Порицького перед контрагентами. Сума боргу становить 3 мільйони гривень.

Журналісти та правозахисники подали до суду заяви, щоб потрапити на судове засідання. Незважаючи на це їх не пустили в будівлю суду в день засідання і не пояснили причин. Через це під будівлею суду зібралися люди, які вимагали пояснення причин такого незаконного рішення.

Люди розповіли, що в суді має розглядатися справа про спір між ТОВ «Блок майстер Україна» і ТОВ «Термобуд-Каркас» Богдана Порицького. Представники громадської організації та інформаційного агентства розповіли, що напередодні внесли заяву про те, що хочуть бути присутніми на засіданні суду, здійснювати відеозйомку і контролювати дотримання законодавства України, але їх не пустили і заявили, що на засіданні повинні бути присутніми лише сторони спору. Активістів навіть не пустили на розгляд заяви. Поліція, яку викликали на місце, довго не погоджувалися з необхідністю виклику СОГ для встановлення осіб, які перешкоджають попаданню в будівлю суду. Після цього активісти звернулися до голови суду Сергія Стопника, щоб він вийшов і пояснив ситуацію.

Я від боргів утік і від журналістів утечу! Ви лишень подивіться на цю епічну погоню з середніми пальцями журналістам від тернопільського бізнесмена Богдана Поріцького. Підприємець через суд намагається уникнути сплати заборгованості іншій компанії на 3 мільйони гривень. Схожа ситуація виникла ще у двох підприємств. Очевидно, що Поріцький любить побігати – як від сплати за товари та послуги, так і від журналістів.

Популярні новини зараз

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще
Geplaatst door Стоп корупції op Woensdag 23 september 2020

Раніше Богдан Порицький вже був помічений в покупці товарів на велику суму і у відмові оплачувати кошти. Зараз він вчинив також. Він намагається уникнути необхідності заплатити борг у 3 мільйони гривень ТОВ "Блок майстер Україна".

Нагадавши, Знай писав, що у Львові мер міста Андрій Садовий намагався уникнути гострих питань журналістів і вирішив вислизнути в ресотран.

Також Знай повідомляв, що в Києві злодій викрав машину і намагався на ній сховатися від погоні правоохоронців.

Нещодавно Знай передавав, що 23 серпня вночі Дніпровські правоохоронці на вулиці передовій зупинили машину, водій якої помітно нервував, відповідаючи на запитання. Пізніше він і його товариші зникли, а в машині копи знайшли " сюрприз".