На Тернопільщині зберігається тепла погода, що сприяє відпочинку жителів регіону на природі. В результаті цього береги річок і озер усипані горами сміття. В черговий раз жителі Коропця показавши наслідки відпочинку жителів Тернопільщини біля річки.

Мало того, що відпочиваючі залишають після себе пляшки, пакети, залишки їжі та інше сміття, вони ще й ламають сміттєві баки. Сліди бурхливого вечора виявили городяни на вулиці Незалежності.

Як виявилося, місце, де було виявлено сміття, робилося для відпочинку дітей, але його облюбували дорослі і поламали сміттєві баки, а також залишили сліди своїх узливань. Також автор поста і фото розповіла, що жителі найближчих будинків принесли на майданчик сміття в пакетах з дому.

У коментарях користувачі відзначили, що ніякими адмінпротоколами і штрафами таку проблему не вирішити. Також деякі заявили, що потрібно знайти винуватців бардаку і змусити прибрати це місце.

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

Молоденька дружина Павліка показала розваги 54-річного чоловіка: "Спочатку банька, а потім..."

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Нагадавши, Знай повідомляв, що на Прикарпатті невідомі викинули велику кількість ікон разом зі сміттям. У селі Добровляни Калуського району Івано-Франківської області, хтось викинув велику кількість ікон на звалище.

Також Знай повідомляв, що в Дніпрі Жінка живе на вулиці через борги. На Тополі 3, біля будинку №13, в альтанці старого дитячого садка оселилася жінка.

Нещодавно Знай передавав, що на дитячих майданчиках в Запоріжжі не тільки рідко прибирають, але, і постійно смітять. Вдень там грають діти, а ось вночі, туди приходять дорослі і молодь. Там вони собі дозволяють розпивати алкогольні напої.