На Тернопільщині поки не буде працювати міжобласне транспортне сполучення. До цього область ще не готова через поширення коронавирусной інфекції. Про це пишуть Тернополяни.

Про неможливість відновлення автобусного та транспортного сполучення між областями з Тернопільщини висловив президент Володимир Зеленський під час чергової прес-конференції. Він зазначив, що до цього кроку готові лише декілька областей України.

Крім того, Зеленський зазначив, що відносно стабільна динаміка поширення коронавіруса в країні дозволяє з 22 травня запустити громадський транспорт у містах і між містами в межах кожної області. Міжобласне сполучення поки під забороною, так як тільки шість регіонів країни відповідають вимогам за кількістю хворих для відкриття такого повідомлення.

Міжобласне транспортне сполучення на Тернопільщині закрито Фото: скріншот

Як тільки з'явиться постанова Кабінету міністрів, то на дорогах з'являться 700 автобусів, які з'єднають Тернопіль з іншими містами і селищами області. Вже з понеділка 25 травня планують повністю запустити міський транспорт, а також міжміський. З 22 травня у Тернополі почне працювати громадський транспорт без спецперепусток, але кожний пасажир зобов'язаний мати маску і рукавички.

Популярні новини зараз

15-річна донька Олі Полякової показала матусю в купальнику у всій красі: "Руки у тебе з..."

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

Варто нагадати, що Тернопільщина впроваджує екологічні проекти. Одним з них став роздільний збір сміття. В одній з ВІДГ регіону будуть встановлені спеціальні контейнери обладнані майданчики. Жителям доведеться розбирати і сортувати окремо скло, папір і пластик.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що на Тернопільщині будуть роздільно збирати сміття.

Знай писав, що на Тернопільщині чиновники пересіли на велосипеди.

Нещодавно Знай передавав, що на Тернопільщині оригінально підійшли до святкування Днгя вишиванки.