Мирослава Гонгадзе, вдова відомого українського журналіста Георгія Гонгадзе, яка перебралася жити у США після його смерті, розповіла про те, який життєвий шлях вона пройшла після закінчення школи в Бережанах Тернопільської області. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Мирослава Гонгадзе показала дві фотографії. На першій вона з подругами батьками в білих сукнях святкує випускний вечір у 1989 році. Журналістка розповіла, що вона закінчила загальноосвітню школу №1 в Бережанах. Друга фотографія – сучасна. На ній журналістка відображена після закінчення Гарварду з документом в руках. Фото було зроблено в 2019 році в США.

Варто відзначити, що Мирослава Гонгадзе зробила кар'єру не тільки в журналістиці, але і в юриспруденції. Вона довгий час жила в Києві з чоловіком і дітьми, коли Георгія вбили, Мирослава взяла дітей і переїхала в передмістя Вашингтона. Там сім'я живе до цих пір.

Мирослава Гонгадзе розповіла про 30 років свого життя Фото: скріншот

Користувачі привітали журналістку з черговим досягненням і зробили їй масу компліментів під постом. Українці вітали Мирославу Гонгадзе з закінченням престижного Вузу.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Скандал довкола "Танці з зірками": Гвоздьова зізналася, хто насправді повинен був перемогти

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще

Варто нагадати, що з США українським правоохоронцям не раз прилітало послання з необхідність нарешті розкрити справи про смерті Павла Шеремета та Георгія Гонгадзе. Донині ці гучні вбивства залишаються не розкритими незважаючи на арешти "підозрюваних", які провела команда Зеленського.

Нагадаємо, Знай.иа повідомляв, що в посольстві США нагадали про розслідування гучних вбивств Шеремета та Гонгадзе.

Знай.иа писав, що Мирослава Гонгадзе звернулася до українців в день смерті чоловіка.

Нещодавно Знай.ua передавав, що Юрій Луценко озвучив роль Леоніда Кучми у справі про вбивство Гонгадзе.