Завершився період декларування доходів за 2019 рік. Українці подали декларації та сплатили податки. У результаті стало відомо, скільки мільйонерів проживає на території Тернопільської області.

протягом відведеного податкової часу 4825 жителів Тернопільщини подали декларації. З них 2260 людини зобов'язані були задекларувати свої доходи та майновий стан. Ще 2565 декларантів вирішили скористатися можливість і отримати податкову знижку.

Карантин і закриті установи вплинули на темпи декларування доходів і майна. Тому податківці відзначають суттєве зниження кількості поданих декларацій. У зв'язку з карантинними обмеженнями строки подання декларацій були продовжені до 1 липня цього року.

У Тернополі з'явилися мільйонери Фото: скріншот

Як виявилося, подані декларації показали, що жителі тернопільської області володіють майном та грошовими коштами на суму в 379,7 млн грн. Сума наологовых виплат, які були самостійно нараховані декларантами склала 11 мільйонів гривень. Ще 2,1 млн грн становив військовий збір.

Популярні новини зараз

Українцям розповіли про нові правила отримання субсидії: що ще додали в Мінсоцполітики

Дизель по 7 гривень, бензин по 5: ціни на харківських АЗС зміняться, скільки коштує заправити авто

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Показати ще

У деклараціях 25 жителів Тернопільщини зазначено отримання мільйонних доходів протягом 2019 року. Загальна сума задекларованих доходів склала 147,5 млн грн. Основними джерелами отримання грошей і майна були спадщину чи акти дарування майна, продаж нерухомого та рухомого майна, професійна діяльність. Були і ті, хто задекларував інвестиційний дохід. 25 мільйонерів Тернопільської області повинні будуть сплатити податок у сумі 2,4 млн грн та 300 тисяч грн військового збору.

Доходи за кордоном задекларували 18 жителів Тернопільщини. Загалом вони отримали 4,1 млн грн. 19 осіб зареєстрували інвестиційний дохід у сумі 7,7 млн. грн. крім того, в деклараціях були вказані статті отримання доходів від здачі квартир та будинків в оренду.

Нагадаємо, Знай.иа повідомляв, що після загибелі нардепа Давиденко виявлені борги і пістолет.

Знай.иа писав, що міністр інфраструктури Криклій сховав свої доходи.

Нещодавно Знай.иа передавав, що заступник Кернеса задекларував доходи та майно.