На Тернопільщині виявили партію замороженої та охолодженої курятини польського виробництва, яка виявилася небезпечною для життя та здоров’я. Про це повідомили у Держспоживслужбі України.

Зазначається, що у курячому м’ясі виробників із Польщі (slaughterhouse – Cedrob S.A., PL 14023901 WE, Ujazdówek, Ciechanów; cutting plant – Zaklady Miesne «Czaplicki» Sp. z o.o., PL 14134304 WE, Mlawa; producer – Zakład Przetwórstwa Drobiu s. c., Czerwiensk), що реалізовувалося на території Тернопільської області, виявили небезпечну бактерію Salmonella Enterica ser. Enteritidis. Відомо також, що вищезазначений виробник експортує свою продукцію до Болгарії та Словаччини, тамтешні санітарні служби також визнали її небезпечною для вживання.

Як відомо, бактерія Salmonella Enterica - збудник сальмонельозу, смертельно небезпечного захворювання, яке супроводжується підвищеною температурою тіла, проносом, блювотою та слабкістю.

Мешканців Тернопільщини, які виявили в продажу товар зазначеного польського виробника, просять повідомити про це до Головного управління Держпродспоживслужби в регіоні.

Нагадаємо, Знай.uа писав, що в Запоріжжі м'ясом отруїлися 12 осіб, їли страви в одному буфеті.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

Знай.uа повідомляв, що екс-співробітник мережі магазинів розкрив всю правду про якість товарів.

Нещодавно Знай.uа передавав, що в київському супермаркеті з'явилися миші і щури.