В Україні у розпалі ягідний сезон. В середині червня фрукти й овочі вже повинні бути доступними цінами і замінити зимовий раціон більшості сімей. Проте все відбувається в точності до навпаки. Ціни на фрукти – полуницю, черешню, вишню зашкалюють. Про ситуацію на тернопільських ринках розповіло видання Сорока.

На ринках вартість сезонних фруктів дивує. Полуниця і черешня коштують від 65 гривень за кілограм, а продавці мають власну думку про причини такого цінового сплеску. В першу чергу вони, як один заявляють, що головною причиною дорожнечі фруктів є погана погода і дощі. Через опадів ягоди не визрівають і псуються, а град збиває ягоди з дерев. Ситуацію погіршує сильний вітер і зливи.

Ягоди на ринку Тернополя Фото: Сорока

Крім того, є й ті, хто звинувачує у всьому карантин. Обмеження посприяли підвищенню цін і невеликій кількості покупців, які через неможливість дістатися до ринку, відмовляються від ягід.

У цьому році, як і в минулому, за словами продавців, популярністю користуються черешня з Мелітополя і полуниця з Закарпаття. За кілограм черешень доведеться викласти 85 гривень, а за кілограм полуниці – 65 гривень. Незважаючи на такі ціни люди купують фрукти. Також продавці на ринку Тернополя розповіли, що більше цінується полуниця, так як вона дешевше.

Популярні новини зараз

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

Показати ще

Деякі продавці розповіли, що ціни виросли із-за невдалого врожаю. Черешня вся потріскалася з-за великої кількості вологи, а полуниця побита дощами. Також вони кажуть про те, що порівняно з минулим роком ціни в два рази вище на сезонні ягоди.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що в Мелітополі з'явилися ягоди за нечуваними цінами.

Знай писав, що в Дніпрі з'явилися кавуни та дині за позахмарними цінами.

Нещодавно Знай передавав, що в Дніпрі супермаркет продає яблука за ціною червоної риби.