КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» провели унікальну операцію. Медики виконали резекцію шлунка у пацієнтки з морбидным ожирінням. Втручання було проведено методом лапораскопической Sleeve-резекції, пише Область.

Дана операція дозволяє швидко і без навантаження на організм видалити частину шлунка. Вона проводиться людям, що страждають ожирінням. Більшість пацієнтів після такої операції втрачають до 60-70% зайвої ваги вже в перші роки після втручання.

Медики розповіли, що під час операції видаляється до 80% шлунка. Після цього пацієнту необхідна невелика порція їжі для насичення, а почуття голоду настає пізніше. При цьому кишечник і інші органи травлення не страждають, а організм здатний приймати абсолютно будь-яку їжу вже через короткий проміжок часу після операції.

У Тернополі прооперували пацієнту 42 років з діагнозом аліментарно-конституційне ожиріння ІІІ ступеня (вага 150 кг, індекс маси тіла 53). Крім того, у жінки виявили хронічний холецистит і жовчокам'яну хворобу. Перед операцією їй провели ряд досліджень, які дозволили встановити стан її здоров'я і провести оперативне втручання. Після операції пацієнтка швидко відновилася.

Нагадаємо, Знай писав, що в Дніпрі провели унікальну операцію хлопчику з онкологічним захворюванням

Популярні новини зараз

У Зеленського помилково перейменували область - волиняни ще такого не бачили

Киянка стала жертвою дивного нападу посеред вулиці: "Замахується, а потім харкає в спину!"

Засмагла Кайлі Дженнер втиснула апетитні форми у вузький купальник – чоловіки ахнули

Єфремов міг бути пасажиром у смертельному ДТП, запис з нового ракурсу показує все в іншому світлі

Показати ще

Знай повідомляв, що лікар з франківська провів дві успішних і унікальних операції на мозку. Лікар видалив злоякісні пухлини без серйозних наслідків для здоров'я пацієнта.

Нещодавно Знай передавав, що медики Львова провели унікальну операцію з видалення пухлини носа у дитини