У Тернополі пішов з життя відомий на всю країну медик та вчений. Петро Фомін помер на 80-му році життя. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті ТНМУ.

Ректорат, студенти і колеги-викладачі висловили слова співчуття й підтримки рідним з приводу смерті вченого.

Хірур і професор Петро Фомін Фото: Сайт ТНМУ

"Ректорат, професорсько-викладацький, трудовий та студентський колективи Тернопільського національного медичного університету імені В. Горбачевського висловлюють глибоке співчуття з приводу тяжкої втрати - українського вченого-хірурга, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри хірургії № 3 Національного медичного університету імені Богомольця академіка НАН і АМН України, члена Мижнародного наукового комітету Асоціації раку шлунка, члена Правління і Президії Українського товариства хірургів, заслуженого діяча науки і техніки України Фоміна Петра Дмитровича. Петро Дмитрович був прочетным професором і членом Наглядової ради ТНМУ ", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті ТНМУ.

Колеги відзначили, що Петро фомін був з тих людей, які не зупиняються на досягнутому і постійно випробовує свої можливості. Завдяки таланту професора багато пацієнтів отримали можливість жити здоровим і повноцінним життям.

Популярні новини зараз

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Вчений став автором методик оперування стравоходу після механічних ушкоджень, запалень і пухлин. Він навчився і передав знання колегам, як замінити пошкоджені ділянки стравоходу тканинами з товстого і тонкого кишечника. Крім того, професор працював над розробкою малоінвазивних эндоскопичных втручань.

Нагадаємо, Знай писав, що в інший світ пішов відомий вчений, і уродженець Львівщини.

Знай повідомляв, що померла відома українська письменниця Ева Гата.

Нещодавно Знай передавав, що найстаріший вчений світу з австралії пішов з життя добровільно шляхом евтаназії в Швейцарії.