На Тернопільщині вирішили відстрочити черговий етап пом'якшення карантину, але випускні для школярів все ж відбудуться. Причиною такого рішення міської влади стали прохання школярів та їх батьків. При цьому міська влада зажадала, щоб відповідальність за здоров'я дітей лягла на плечі батьківських комітетів та батьків. Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

На сьогоднішній день школи закінчили 4900 дітей з усієї області. З них 1352 людини в Тернополі. Крім того, голова обласної держадміністрації Володимир Труш заявив, що Кабмін повинен дозволити проведення торжество і випускних вечорів. На даний момент є рекомендації щодо вручення атестатів та свідоцтв, але немає рекомендацій щодо проведення неофіційної частини. Цю частину свята поклали на випускників та їх батьків, які будуть нести відповідальність за дітей.

Однак голова ОДА зазначив, що будь-які заходи не повинні суперечити українському законодавству та постановами уряду.

Випускний у Тернополі Фото: скріншот

Варто відзначити, що випускний відзначили під час карантину і діти українських знаменитостей. Так дочка комедиантки Олени Кравець Марія відгуляла пишне свято після закінчення приватної школи в Києві. Дівчина продемонструвала шикарну сукню та святкові фото у себе на сторінці в соцмережі.

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Тоня Матвієнко показала, чим годує Арсена Мірзояна теща: за вуха не відірвати

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Показати ще

Знай повідомляв, що на Закарпатті місцева влада вирішила посилити обмеження і заборонила працювати ресторанам пізно ввечері, а також заборонити всі можливі розважальні заходи з великим скупченням людей.

Нещодавно Знай преедавал, що юні тернополянки витратили гроші не на сукні для випускного, а на захисні костюми для лікарів.