У Тернопільській та Івано-Франківській областях розпочався ремонт траси Тернопіль – Івано-Франківськ. Оновлення асфальтного покриття ведеться між селами Олешків і Антонівка в Тлумачком районі Франківщини.

Роботи проводяться силами Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. Там розповіли, що такі роботи вимушені, так як необхідно забезпечити безпеку дорожнього руху. Також у Службі заявили, що у них обмежене фінансування і такий ремонт – найкращий вихід із ситуації.

Ремонт траси Івано-Франківськ - Тернопіль Фото: Файний Тернопіль

Варто нагадати, що у Закарпатській області селяни вирішили не чекати манни небесної від політиків і чиновників і самостійно відремонтували проїжджу частину вулиці в рідному селі. До ремонту селяни підійшли з особливим старанням і тепер дорога схожа на ідеально гладке покриття траси Формули-1.

Знай повідомляв, що на Львівщині відремонтували за червень 17 км доріг, але цієї роботи не побачили жителі регіону. Губернатор Козицький розповів, що ремонт провели на 59 ділянках доріг. На 26 дільницях вже роботи по ремонту асфальтового покриття завершені. Всі ці роботи обійшлися обласному бюджету у 53 мільйонів гривень.

Популярні новини зараз

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що в Ужгороді ремонт дороги так заморив робітника, що він заснув прямо посередині вулиці. У розібраної бруківки лежав чоловік у помаранчевому жилеті і спав. Таку картину побачили мешканці міста. Вони припустили, що робітники могли випити в кінці робочого дня і один з них заснув прямо на місці роботи. Ужгородці посміхнулися і згадали, що у їх місті вже п'ятий рік тривають ремонти доріг.