На Тернопільщині прощаються з відомим правоохоронцем Володимиром Войнарским. Він у 2014 році пішов на пенсію з правоохоронних органів, але залишився працювати в секторі професійної підготовки управління кадрового забезпечення. Про це пише Липа.

Войнарский вийшов на пенсію у званні підполковника міліції, а почав свій трудовий шлях на посаді оперуповноваженого карного розшуку в 1996 році. У 2015 році змінив місце роботи і став вчителем фізкультури в одній із шкіл Тернополя. Співробітники Національної поліції в Тернопільській області висловили сім'ї померлого співчуття і слова підтримки.

Крім того, стало відомо колегія Головного управління внутрішніх справ в Тернопільській області, друзі і співробітники в глибокому траурі з приводу передчасної смерті колеги Войнарская Володимира Володимировича. Колеги про нього відгукуються, як про талановитого фахівця своєї справи, добру та чуйну людину.

Підполковник Войнарский Фото: соцмережі

Варто відзначити, що сьогодні помер голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Демид Губський. Він отримав вогнепальне поранення в голову ще 11 липня. Всі ці дні медики боролися за його життя, але Губський так і не прийшов у себе. лікарі провели три операції, щоб врятувати життя активіста, а четверте втручання виявилося смертельним для нього.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

Знай повідомляв, що в Єгипті помер лікар бідних Мохаммед Машалли. Йому було 76 років і помер він в мухафазі Гарбія. Він вилікував тисячі дітей за власний рахунок. Всі вони були з сімей, які не мали доступу до медичної допомоги.

Нещодавно Знай передавав, що від коронавіруса помер легендарний лікар ФК "Металіст".