З життя пішла завідуюча Тернопільського педіатричного відділення №2 Ганна Кабакова. Повідомлення про смерть медика оприлюднила адміністрація Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

У повідомленні йдеться, що жінка померла несподівано для своїх колег. Про неї відгукуються, як про добру і чуйну людину, про мудрого наставника і кажуть, що вона завжди була прийти на допомогу.

Анна Кабакова досягла кар'єрних висот завдяки своїй невтомній роботі і постійному розвитку. Вона отримала наступні звання та регалії-лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, головний експерт з дитячої гастроентерології УОЗ ОДА, член Асоціації дитячих гастроентерологів та нутриціологів України, учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій, автор і співавтор багатьох інформаційних листів, наукових статей.

Варто нагадати, що зупинилося серце ветерана АТО і розвідник Олександр Возняк. Ця людина довела свій патріотизм справою. З початком протестів на Майдані Незалежності в Києві він був там і до самого кінця, а з початком російської агресії Олександр відправився на фронт. Він воював з 2014 року і до недавнього часу. Під час боїв за Слов'янськ він ходив у розвідку в тил окупантів.

Популярні новини зараз

Зима у жовтні? Синоптики ошелешили прогнозом на другий місяць осені

Не вірте у казки про дизельні мотори — експерти розвінчують топ-4 міфи

800 годин, 10 злетів і посадок - стали відомі останні слова пілота АН-26, який розбився в Чугуєві

Наталя Могилевська в стильній сукні не змогла приховати радості, українці помітили не тільки посмішку

Показати ще

Також Знай повідомляв, що у Львові прощаються з відомим бізнесменом і меценатом. Причиною його смерті став коронавірус і ускладнення після нього. В одній з лікарень Львова від коронавірус помер підприємець і меценат Михайло Коропецький. Йому було 62 роки.

Нещодавно Знай передавав, що на Львівщині від коронавірусу померла відома журналістка