У Тернополі завоювала популярність послуга»Шлюб за добу". Протягом трьох років, поки ця послуга діє, було зареєстровано 3 тисячі нових сімей. Завдяки цій можливості у молодят відпала необхідність чекати 30 днів. Реєстрація нової сім'ї здійснюється протягом 24 годин після отримання документів від молодят, пише Сорока.

Сергій Надал розповів, що така послуга допомагає будувати міцну громаду і створювати міцні сім'ї, а значить і будувати сильну країну. З дня початку роботи сервісу в Тернополі з'явилися 3 тисячі нових сімей.

Щоб зареєструвати шлюб потрібно прийти на бульвар Шевченка, 27 і подати документи.

Нагадавши, Знай повідомляв, що в Івано-Франківську з початку вересня було зареєстровано 98 весіль

Популярні новини зараз

У Львові помер онкохворий, якого "викинули" з лікарні, медики вразили байдужістю: "Хтось виживає, хтось помирає"

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

"Осінній сезон шлюбів розпочато: 98 шлюбів зареєстровано в Івано-Франківську з початку вересня 2020 року.

Івано-Франківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану за перші вісім днів осені зареєстровано 98 шлюбів, з них 40 - в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу", наголошується в повідомленні. 

Також Знай повідомляють, що у Львові двоє відомих у світі української моди чоловіків зіграють гей-весілля. Молодята вже забронювали номери в одному зі спа-готелів. 

Нещодавно Знай передавав, що в обласному музеї народної архітектури та побуту одружилася пара молодят.  Тут для закоханих організували зворушливу церемонію серед мальовничої природи старовинного буковинського села.