Аматорський колектив парафіяльного хору» Глорія " при Українській греко-Католицькій церкві Святого апостола Петра відзначив 25-річчя з дня створення. Слова з привітанням хористам сказав і мер Тернополя Сергій Надал.

Він зазначив, що для історії 25 років мало, а для творчого колективу – досить багато. Мер побажав хористам натхнення та надихати парафіян храму.

На честь 25-річчя від дня створення, а також на подяку за активну громадську діяльність, життєву позицію, вагомий особистий внесок у духовний розвиток Тернопільської міської територіальної громади хору вручили цінні подарунки та оголосили подяку.

На честь дня народження хор організував концерт, на якому виступили не тільки учасники хору, але більш відомі виконавці - «Vilni» і «Тріода». Гурт "Тріода «був створений двома вихованцями хору»Глорія". Під час святкового концерту виконавці заспівали разом і порадували глядачів і слухачів композицією «Радуйся, Маріє».

Популярні новини зараз

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що 24 вересня виповнюється 28 років Української акапельної формації " Піккардійська Терція”. Саме в цей день в 1992-му відбувся їх перший виступ. Тоді нікому не відома група вперше виступила у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Також Знай повідомляв, що на Тернопільщині привітали з 85-річчям заслуженого працівника культури України Плонка Романа Івановича. Чоловіка привітали в день його народження 15 Вересня. Його заслуги неоціненні. Завдяки його праці на Тернопільщині з середини 20 століття з'явилися відомі в регіоні хори.

Нещодавно Знай передавав, що його називають ювеліром української пісні, Бахом у хоровій музиці, а музичний твір українця "Щедрик" став світовим символом різдвяних свят. Микола Леонтович-український композитор, хоровий диригент і громадський діяч. Історія вбивства метра.