У Тернополі батьки школярів обурені до межі новиною про брак підручників. Зокрема, книг не вистачає для учнів 6 та 7 класів. Мама одного зі школярів опублікувала скріншот повідомлення вчителя.

У ньому говориться, що підручників не вистачає на всіх дітей і поставлятися книги в школи не будуть найближчим часом. Причиною такої нестачі є бебі-бум 2008-2009 років. Тоді народилося занадто багато дітей, які прийшли зараз в 6-7 класи.

Учитель написала, що не вистачає 25 комплектів книг. У минулому навчальному році школа не отримала жодного комплекту підручників. Тому в цьому навчальному році спостерігається така ситуація.

У коментарях батьки школярів обурилися ситуацією. Вони відзначили, що вчителі та директори шкіл могли і порахувати, скільки дітей буде в класах, а потім дозамовити комплекти книг. Також батьки розповіли, що подібна ситуація і в інших містах. Деякі навіть жартувати намагалися з приводу "відмазки" і написали, що вдома борщу не вистачає через те, що ще один їдець народився в 2009 році.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Показати ще

Нагадавши, Знай повідомляв, що на Тернопільщині дітей до школи возять шкільні автобуси, але їхня робота не влаштовує батьків. Одна з мешканок Бережанського району Ірина Прийдун поскаржилася на якість обслуговування дітей.

Також Знай писав, що у Тернополі знову змінився колір карантинної зони-місто стало червоним. Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання Держкомісії з ТЕБ і НС 24 вересня.

Нещодавно Знай передавав, що учні однієї зі шкіл Тернопільщини зняли кліп, в якому подякували вчителям за дистанційну форму навчання під час жорсткого карантину.