У поліклініці на Тернопільщині медики вирішили заробити на школярах і студентах. Вона брали гроші за медогляди, які ніде не значилися, як платна послуга. Батьки стали скаржитися на такі побори. В результаті резонанс дійшов до прокуратури Тернопільської області, яка почала розслідування. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури Тернопільської області.

Правоохоронці вивчили публікації в соцмережах і внесли подання відповідно до статті 65 Закону України «Про протидію корупції». Зокрема, в прокуратурі вивчили умови і причин вчинення правопорушення посадовими особами дитячої лікарні в Моностириську.

У пості мешканки цього районного центру Тернопільщини, який вона опублікувала в соцмережах, говорилося, що лікарі вимагають гроші за медогляд дітей, які закінчили школу і вступають до вузу.

Подання прокурора було розглянуто, а винні особи були притягнуті до адміністративної відповідальності. Також місцева влада встановила особливим наказом список послуг, які пацієнти можуть отримати безкоштовно, а за які доведеться заплатити.

Нагадавши, Знай писав, що на Тернопільщині мама Школярки розповіла, що лікар вимагав гроші за проходження медичного огляду для її доньки. Світлана Безділь живе в місті Монастириська для проходження медогляду вона звернулася в місцеву поліклініку, там зажадали сплатити 160,45 грн на незрозумілий рахунок.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Також Знай повідомляв, що харків'яни стали скаржитися, що в 9 поліклініці люди повинні сидіти в черзі на ізолятор з самого ранку

Нещодавно Знай передавав, що в Києві затримали начальницю служби у справах дітей і сім'ї в одній з районних держадміністрацій, яка вимагала з потенційних усиновителів гроші за можливість взяти дитину з притулку.