В Італії померла Українка, яка поїхала на заробітки. Віра Сич жила у Збаражі, що на Тернопільщині. Про смерть жінки повідомила Світлана Кипещук у Facebook.

Жінка попросила помолитися за упокій душі віри Сич. Однак не сказала про причини смерті Українки. У коментарях користувачі висловили співчуття родині померлої. Також знайшлися і ті, хто знав жінку. Вони розповіли, що вона була доброю і чуйною. Люди говорили і про її допомогу у важку хвилину.

Нагадавши, Знай писав, що на Львівщині померла мама трьох янголят, яка довгий час боролася з раком молочної залози. 32-річна жінка померла від раку молочної залози, який прийшов повторно і вбив її. Перший раз хворобу виявили на ранній стадії. Тоді вдалося прооперувати молоду маму і ліквідувати вогнище хвороби. 2 роки тому хвороба повернулася і забрала жінку. Її чоловік загинув в аварії 5 років тому, троє їхніх дітей залишилися сиротами, а знайомі сім'ї збирають кошти, щоб підтримати батьків Христини і дітей, яких вони виховують.

Також Знай повідомляв, що дочка військової Тетяни Варави, яка наклала на себе руки, хоче розібратися в причинах смерті матері. Тетяна Варава працювала в 28-й механізованій бригаді в Одесі. 26 вересня жінка вчинила самогубство, що і підтвердила експертиза. Однак дочка загиблої каже, що Тетяна ніколи не страждала депресією і хоче дізнатися причини такого вчинку матері.

Популярні новини зараз
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що помер академік НАН України, директор Інституту електронної фізики Отто Бартоломійович Шпеник. Серце Академіка перестало битися 29 вересня на 83-му році життя.