Батьки завжди намагаються захистити своїх дітей від неприємностей і хвороб. Поки діти маленькі, їх одягають тепліше, годують найкориснішими і смачними продуктами, оберігають від небажаних контактів. Коли ж вони виростають контролювати їх життя стає складно і навіть неможливо. Однак у батьків залишається можливість молитися за дітей, щоб Бог захистив їх і відвів від них біду і неприємності.

З вірою в серці і душі, а також з любов'ю до синів і дочок потрібно прочитати наступну молитву Богоприимцю Симеону.

О, великий угодник Божий, Богоприїмця Симеоне! Стоячи перед Престолом Царя великого і Бога нашого Ісуса Христа, сміливість маєш до нього, бо він заради нашого спасіння на руках твоїх лежати зволив. До тебе, як до сильного заступника і молитовнику за нас, вдаюся, грішна і негідна. Молі всеблагого Бога, щоб відвів гнів Свій, зглянувся над нами і зцілив дитину мою направив нас на шлях покаяння і затвердив в наповненні заповідей своїх.

Збережи молитвами твоїми в світі життя дитини моєї, і в усьому благом хорошого успіху випроси, Господнбою силою і милістю даруючи все, що для життя і благочестя дитині моїй необхідне. Прошу всеблагого Бога нашого і Тебе, Святий Симеоні, щоб дитина моя тихе і мирне життя прожила в благості і чистоті і вкінці сподобилася Царства Небесного. Амінь.

Нагадавши, Знай писав, що в житті важливо мати рідних і близьких по духу людей, а особливо-берегти взаємну любов і повагу, відданість і вірність один одному. Про це в день молитви за сім'ю нагадує глава Православної церкви України.

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

Ексвіагрянку Мейхер-Грановську захейтили за чесне фото: "Їй що, 50?"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

Також Знай повідомляв, що ранкова молитва може допомогти подолати труднощі протягом дня. Існує безліч звернень до Бога та інших святих, але найбільш відомою серед віруючих є ранкове звернення до Богородиці.

Нещодавно Знай передавав, що священнослужителі рекомендують батькам молитися не тільки за здоров'я живих дітей, а й про пам'ять покійних. У важку хвилину потрібно прочитати молитву за упокій душі померлих дітей.