24 жовтня в Україні був так званий "день тиші", коли вся агітація припиняється, з вулиць міст зникають агітаційні листівки та борди. Однак на Тернопільщині цього дня агітували повним ходом.

У Кременці містяни зафіксували агітаторів, які розміщували листівки одного з кандидатів на стовпах і на будівлях. Плоди цієї "роботи" були зафіксовані на камеру і розміщені в соцмережах.

У групі» Типовий Кременець " з'явилися пости від жителів міста, в яких вони обурювалися таким станом справ. У пості очевидці порушення написали, що 24 Жовтня агітатори в центрі Кременця обклеїли агітками центр міста. Все це робилося серед білого дня-об 11-12 годині дня. Також жителі звинуватили прихильників політичних сил і кандидатів в ліні, так як вони не зняли агітаційні листівки перед "днем тиші".

Нагадавши, Знай повідомляв, що у Чернівецькій області поліція затримала громадянина, який проводив агітацію під час голосування. За пів дня поліція Буковини зафіксувала кілька правопорушень, що сталися на виборчих дільницях.

Популярні новини зараз

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Також Знай писав, що для забезпечення порядку і безпеки на день виборів залучена Авіація. Це звичайна практика, якщо в країні існують віддалені райони, в якій складно швидко і оперативно потрапити. Не дивно, що авіацію використовують саме на Закарпатті.

Нещодавно Знай передавав, що в Житомирі на виборчих дільницях спорудили ширми для голосування з підручних предметів.