З 1 листопада буде заборонена ловля риби на території Тернопільської області. Про це повідомило управління муніципальної інспекції. Вже з неділі набуде чинності заборона на рибну ловлю в осінньо-зимовий період. Ця заборона діятиме до настання нерестової заборони на вилов риби.

Така заборона вводиться для того, щоб зберегти Водні ресурси. Заборона прописана в спеціальному наказі Державного агентства рибного господарства»про встановлення заборони на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об'єктах Тернопільської області".

У тексті документа позначені місця, де заборонено ловити рибу протягом осені та зими – названі конкретні місця зимівлі і навіть складена спеціальна карта таких місць.

Крім того, недотримання умов наказу тягне за собою штрафи і навіть кримінальну відповідальність за вилов риби в зимувальних ямах.

Нагадавши, Знай писав, що український любитель риболовлі, завзятий майстер роботи зі спінінгом Анатолій Заборовський з Рівненської області похвалився на всю країну рекордним уловом. Чоловікові вдалося зловити неймовірно велику щуку. Ваги показали аж цілих 13 кг.

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Ірина Федишин у білій сукні спантеличила фанатів: "Знову заміж?"

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Також Знай повідомляв, що в Дніпрі рибалці вдалося зловити двох величезних коропів. Поборотися з гігантами довелося серйозно, коропи тягали човен і рибалки по всій Самарі. Чоловік розповів цілу історію про пригоди та риболовлю.

Нещодавно Знай передавав, що на Закарпатті річки чистять не від риби, а від сміття. Сміттєві пробки виловлюють на річках Боржава і Латориця. В обласній держадміністрації кажуть, що розчищення русел такого масштабу ніхто не проводив як мінімум 30 років, тільки місцеві жителі час від часу витягують ПЕТ-пляшки.