Сьогодні 16 листопада відзначила 90-річний ювілей відома тернополянка Раїса Невмержицька. Вона була репресована, а потім реабілітована, пройшла випробування сталінськими таборами і носила статус «ворога народу».

Мер Тернополя Сергій Надал привітав ювілярку та висловив теплі побажання. Він зазначив, що для нього важливо пам'ятати і цінувати людей, які пережили репресії тоталітарного режиму і власним здоров'ям і життям боролися за незалежну Україну. Про це пише Тернопільська міськрада.

Раїса Невмержицька народилася в родині священика, якого сталінський режим вислав до таборів, а її матір з дітьми вислали до Умані. Там вони жили 7 років. Після повернення у Волосеськ Раїса Невмержицька познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Він був військовим, але службу довелося залишити, так як статус «ворога народу» його дружини не давав можливості зробити кар'єру.

Після цього Раїса з чоловіком приїхали до Тернополя, де вона закінчила вечірню школу. Все життя жінка працювала різноробочою, лаборантом в медичному інституті, помічником кухаря. Все той же статус не давав їй можливості знайти більш престижну роботу. Це не завадило народити двох дочок, які зараз радують Раїсу Невмержицьку онуками.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

У Львові знайшли житло древніх людей, археологи в екстазі: "Справжні галичани"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Могилевська скинула не тільки вагу, але 20 років віку – виглядає як дівчинка

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що мешканка Чернівецької області Марія Ватаман відзначила столітній ювілей-старенька чекала святкування з родиною, проте настрій дещо зіпсувалаа.

Також Знай писав, що на Хмельниччині жінка відзначила столітній ювілей. До неї в гості прийшли всі діти, онуки і правнуки, а також завітали місцеві чиновники, щоб привітати з такою круглою датою.

Нещодавно Знай передавав, що Львівська довгожителька Анастасія ксьондз відзначила свої 103-й день народження.