У Тернополі аптека, обладнала вхід з пандусом. При цьому там не залишилося місця на тротуарі, щоб пройти пішоходам. Таку ситуацію показали небайдужі тернополяни в групі» Мама на дорозі " в Facebook.

Ганок аптеки обладнали неподалік Галицького коледжу. На вузькому тротуарі з'явилися сходинки і пандус з жовтими поручнями. Для пішоходів залишився вузький прохід біля проїжджої частини. На цьому місці не зможуть розминутися навіть дві людини.

"Вул. Чорновола, біля Галицького коледжу. Як вам такий вхід і заїзд, який займає стільки ширини тротуару, що на його залишки не розминеться дві людини», - йдеться в пості.

Нагадавши, Знай писав, що в Києві в десятках київських будинків відремонтують під'їзди і сходові клітки, замінять трубопроводи і утеплять Фасади. На масштабний апгрейд з міського бюджету виділили 15,1 мільйон гривень. у міськраді опублікували адреси будинків, в яких робитиметься ремонт.

Популярні новини зараз

У Чернівцях помер легендарний лікар, йому довіряли тисячі пацієнтів: "Пережив Чорнобиль"

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

Також Знай повідомляв, що у 26-річного Назара Гусакова в дитинстві почала розвиватися спінальна м'язова атрофія (СМА-захворювання, при якому м'язи атрофуються). Незважаючи на це, він має роботу в IT-компанії, є послом Української Асоціації кіберспорту, створив і просуває спільноту свого району, і працює над тим, щоб зробити Львів більш інклюзивним.

Нещодавно Знай передавав, що в одному з львівських парків провалилася Нова доріжка до пандусу. Ця ділянка перетворилася на руїни через короткий проміжок часу після ремонту парку. Пандус, до якого вела ця доріжка, став недоступний для людей з особливими потребами.