На Тернопільщині прихожанка храму зробила вишуканий подарунок священнослужителю. Жінка вишила його портрет бісером і передала його в храм.

Унікальний подарунок від парафіянки отримав священнослужитель Олексій Філюк. Про подарунок він написав на своїй сторінці в Facebook. Жінка власноруч вишила портрет батька Олексія бісером. Така незвичайна робота дуже здивувала і вразила до глибини душі священнослужителя.

Він написав, що парафіянка Оксана піднесла такий подарунок. Також отець Олексій подякував їй за те, що вона розвиває Богом дані їй таланти. Він побажав їй Господніх благословень всій її родині.

Нагадавши, Знай писав, що священик в Одеській області незвичайним чином звернувся до Президента з проханням про ремонт доріг в районі. У їхньому районі асфальт зруйнувався і з'явилися глибокі ями. Цим шляхом змушені їздити люди відразу декількох сіл. Священнослужитель вирішив звернутися до Президента Зеленського з проханням відремонтувати дорогу.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив термінову заяву: "Бачать справжні мотиви Росії"

"Вся сім'я в зборі", - Кароль і Балан вразили знімком зі своїми мамами

Українка знайшла таємне послання в сосисках: там написано...

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

Також Знай повідомляв, що у Чернівецькій області при чоловічому монастирі знаходиться дитячий будинок, де виховують сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Опікуном 415 вихованців став архієпископ Лонгін. Усиновлені священнослужителем діти ходять до школи, яка знаходиться в селі Молниця, допомагають по господарству.

Нещодавно Знай передавав, що у Тернополі монах-місіонер з Білорусі служить у греко-католицькому храмі Успіння Пресвятої Богородиці та записує відео для молоді. Падре Серж намагається достукатися до молоді, до їхніх душ і сердець, розповісти про позицію церкви.