Стартував благодійний онлайн-аукціон "Капелюшки, як для королеви", яким займається тернопільська майстриня Оксана Чмиленко.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяНа колекцію головних уборів її надихнули фотографії королеви Єлизавети II. Реалізацією цього проекту дизайнер хоче допомогти Міжнародному благодійному фонду "Живи" зібрати кошти на монітор пацієнта в реанімацію Тернопільської обласної дитячої лікарні.
Оксану Чміленко у Тернополі знають ,як "королеву капелюшків", "теплу " майстриню. Її вироби, які вона робить вручну з валяної вовни, - невагомі шарфики – коралові намиста, брошки, декоративні сумочки, берети, шапки, капелюшки давно знають в Україні та за її межами, передає портал "Тернопіль".
"Я з власного досвіду знаю, як важливо своєчасно допомогти дитині. Коли я народила свого старшого сина, він потребував реанімаційної допомоги і все необхідне обладнання тоді там було. Я завжди відчуваю вдячність і розумію, як важливо, що є в світі небайдужі люди. Коли познайомилися з керівницею Міжнародного фонду "Живи", який Лілія Домарацька створила на початку цього року для допомоги онкохворим дітям, стало можливим реалізувати цей проект, про який я мріяла давно", - розповідає Оксана.
Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"
Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом
У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки
Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"
На думку Оксани, капелюшки треба популяризувати, щоб жінки їх частіше одягали, адже це підкреслює їх благородство, витонченість душі та індивідуальність.
Майстриня розповіла, що капелюшки особливі тим, що виготовлені виключно руками з тонкої мериносової вовни шляхом інтенсивного ущільнення (валки). До створення колекції охоче долучилися волонтери: вчителі, керівники творчих гуртків, а також - бухгалтери, медики, студенти. Протягом місяця у творчій майстерні "Палітра тепла" вони разом з майстром створювали головні убори і прикраси до них з вовни різних відтінків крім чорного.
Левову частку коштів на матеріали виділили українські жінки в Канаді.
Оскільки творення цієї краси з благодійною метою відбувалося в майстерні "Палітра тепла", до справи приєднався і чоловік Оксани. Художник Олександр Чміленко представив на аукціон копію улюбленої картини королеви Єлизавети II "Корабел і його дружина" Рембрандта. А Тернопільська майстриня, яка виготовляє вручну намисто, Марія Рудик виставила ще й свій виріб.
Організатори за допомогою благодійного аукціону сподіваються виручити потрібні 70 тисяч гривень. Завершиться акція через три дні після продажу останнього виробу колекції.
Не випадково цей благодійний захід стартував у Міжнародний день внутрішнього світла. Адже сама студія-майстерня "Палітра тепла" з хендмейд-майстринею Оксаною Чмиленко, яка підтримує майстрів ручної праці, сприяє популяризації власноручних виробів, організовує благодійні заходи, є осередком тепла і світла, який дарує позитив, співчуття, людяність і надію на краще.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Волонтерка з Тернополя готує кутю для українських героїв, пахне до самого Донбасу: "відчуйте дух Різдва"
Як повідомляє портал «Знай.иа» Буковинка без руки взяла голку і показала залізну волю: "шию і люблю"
Також «Знай.иа " писав, що Єлизаветі ІІ вручили шматочок української душі, всього за 12 тисяч гривень: можна і на весілля, і на парад