Стало відомо про те, що в Тернопільській області звалилася гілка вбила чоловік. Травми виявилися несумісні з життям.

Таким чином, повідомляється, що на співробітника комунального підприємства під час проведення санітарної чистки прибережної зони річки впала гілка. Сталося це в Тернопільській області.

Швидка допомога, скріншот із відео
Швидка допомога, скріншот із відео

Від отриманих травм чоловік помер. Сталося все це ще в середу, 13 січня.

Комісія з управління Державної праці в Тернопільській області розпочала спеціальне розслідування. Вони повинні будуть розслідувати нещасний випадок з летальним результатом.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Ірина Федишин з нескінченними ногами затьмарила інших зірок: "Прем'єра"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Свічка скорботи, фото: вільне джерело
Свічка скорботи, фото: вільне джерело

Всі обставини трагедії, а також її причини з'ясовуватиме комісія. Залишилося дочекатися офіційних коментарів стосовно цієї справи.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що в Києві після чергового урагану комунальники прибирають дерева, що впали. Деякі з них впали вкрай невдало – придавивши собою автомобілі.

Також Знай писав, що біля синагоги в Івано-Франківську впало дерево. Через сильну зливу, яка пройшла у Франківську в ніч з 5 на 6 жовтня, біля входу в місцеву синагогу впало дерево. Рослина впала прямо перед входом. Стовбур і гілки прибирали комунальні служби.

Нещодавно Знай передавав, що на Тернопільщині чоловік загинув страшною смертю в лісі - впало і розчавило. Правоохоронці встановили, що 48-річний житель цього села займався заготівлею дров. Він в лісі пиляв деревину. Одне з дерев було раніше пошкоджено ураганом і частково вирвано з землі.