Стало відомо про те, що в Тернопільській області 18 людей похилого віку залишилися без продуктів і ліків. Їм ніхто не може допомогти.

Таким чином, повідомляється, що про критичну ситуацію розповіла Алла Соколовська на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що відразу 18 пенсіонерів з геріатричного будинку в селі Саранчуки, що в Бережанському районі очікують поки будуть розморожені рахунки територіального центру. Вони потрібні для того, щоб отримати необхідні ліки і продукти.

Безліч подібних проблем є і в інших селах, де проживають самотні люди. Це живі люди, які не потрібні нікому, і їх нікому захистити.

Популярні новини зараз

Дизель по 7 гривень, бензин по 5: ціни на харківських АЗС зміняться, скільки коштує заправити авто

На Україну насуваються потужні шквали та грози: забомбить "яйцями" з неба

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Показати ще

Алла Соколовська вирішила звернутися до депутатів міської ради, щоб ті замість того, щоб «втриматися», вирішили вникнути в проблему більш глибоко.

Вони мають надати повний спектр соціальних послуг мешканцям Бережанської ОТГ, та створити якісну комплексну структуру.

Нагадаємо, викладачка поскаржилася на "цькування" за українську мову: "Відчуваю себе Російською". Незадоволена українською мовою викладачка поскаржилася на цькування

Як повідомляв портал "Знай", учні повернуться до шкіл ще не скоро: Степанов назвав причину. Максим Степанов пояснив, чому не можна завчасно повернути оффлайн-навчання в школах

Також "Знай" писав, малозабезпечені сім'ї благають Зеленського про допомогу, втомилися від космічних цін і тарифів: "Нахабно здерти з людей". Володимира Зеленського просять підвищити соціальну допомогу багатодітним сім'ям