Мешканка Тернополільщини активно поповнює колекцію, початок якій ще у 1980-х роках поклала її мама.

Жінка збирає календарикиз усього світу, зараз в її колекції - майже 9 тисяч екземплярів, йдеться в сюжеті Т1.

Пані Уляна каже, що колекціонує календарики різної тематики, але виключно кишенькового формату. Є і привезені з-за кордону - Португалії, Литви, Естонії, Італії і Росії. Та найбільше - українських, і саме вони вирізняються оформленням та видавництвом.

"Найстаріший календарик 1966 року, тобто йому вже 55", - каже жінка, - "Кожен в колекції має певну асоціацію: одні були куплені в певном місці у певний час, інші - пов'язані з людьми".

Популярні новини зараз
Рахунки боржників арештовуватимуть в автоматичному режимі Мобілізацію посилюють: ТЦК змінюють тактику На українців чекає хвиля скорочень: безробіття розквітне з новою силою Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн
Показати ще

Тим часом на Прикарпатті живе чоловік, який колекціонує експонати корів. Наприкінці січня франківчанин, викладач медичного університету Ігор Вакалюк встановив рекорд України зібравши 2 679 експонатів корів.

Чоловік розповів, що він постійно щось докуповує і його колекція постійно стає більше. Також він підкреслив, що в США живе жінка, яка зібрала 15 тисяч таких експонатів. Однак у франківчанина немає мети її обігнати і збирає експонати він з іншої причини.

Нагадаємо, що колекціонер показав, на чому катали українців до допотопних електричок: "Укрзалізниці" Привіт!"

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Києві іржаві швидкі виявилися мрією колекціонерів - "Не рухлядь, а ретро!"

Також, "Знай.uа" писав, тернополянин знайшов "Золоте" хобі на пенсії і заробив півтора мільйона, головне-бажання.