На Тернопільщині з плановою перевіркою прийшли до дитсадка "Сонечко", що знаходиться у Мельниця-Подільському.

В районному управління ГУ Держпродспоживслужби вирішили перевірити, наскільки тут дотримуються санітарних вимог, і не прогадали: прийти сюди вже давно було час. В садочку не виявилося достатньої кількості холодної і гарячої води, тому її подавали тільки в їдальню та пральню. Через нестачу води у групах майже не прибирали, тут смерділо каналізацією, накопичувалася брудна білизна.

Пісок на майданчику не перевірявсяч на наявність яєць гельмінтів, так само ніхто з адміністрації не перевіряв рівень освітлення в приміщеннях, вологості, температури. Частина лампочок не працювала. Їдальня була обладнана старим, несправним обладнанням, на робочих столах панувала антисанітрія, а посуд був пощербленим і ледь ним можна було користуватися дітям.

"Недостатній асортимент харчових продуктів. Не виконуються норми харчування по основних харчових продуктах (м’ясо, риба, молочні продукти), що встановлено у відомостях за 2020 та 2 місяці 2021 року. За порушення вимог санітарного законодавства на керівника закладу складено "Протокол про адміністративне правопорушення", спрямовано приписи завідувачці закладу і голові Мельнице – Подільської селищної ради", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше У школі стався спалах кишкової інфекції: всі діти харчувалися в їдальні

Популярні новини зараз

Захисник з позивним "Хук" залишив керівну посаду і відправився на війну: "Краще у бруді окопу лежати, ніж в калюжі власної крові"

Тоня Матвієнко показала, чим годує Арсена Мірзояна теща: за вуха не відірвати

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Як повідомляє портал Знай.ua, Під Харковом 40 ліцеїстів отруїлися разом з вчителькою-пообідали в шкільній їдальні

Також Знай.ua писав, що 14-річні Школярки накачалися горілкою і "прославилися" на всю Україну: "виносили на ношах".