На Тернопільщині прощаються з ветераном органів внутрішніх справ, який віддав 35 років свого життя роботі і захист закону. На 74 році життя помер ветеран поліції Анатолій Ненашко, пише Галас.

Особовий склад Головного управління Національної поліції Тернопільщини та члени ветеранської організації висловлюють співчуття близьким і рідним Анатолія Омеляновича Ненашко у зв'язку з його смертю.

Чоловік 35 років свого життя віддав службі в міліції, а потім у поліції. Він пройшов шлях від оперативника до начальника підрозділу. На пенсію пішов у 2003 році в званні полковника. На жаль, хвороба виявилася сильнішою.

Анатолій Ненашко Фото: Нацполиция

Варто нагадати, що днями в одній з лікарень Києва помер ветеран АТО і волонтер Віталій Панич. Чоловік відчув себе погано ще 29 травня, але лікарі не побачили підстав для госпіталізації. коли ситуація погіршилася дружина відвезла Віталія в платну клініку, де йому зробили всі можливі дослідження, але так і не виявили причини. Температура продовжувала триматися на високих позначках. Навіть тести на коронавірус і ПЛР-тестування показали двічі негативні результати. Чоловік помер від нез'ясованих причин.

Популярні новини зараз

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Крім того, помер колишній ректор Львівського ветеринарного університету. Він вніс величезний внесок у розвиток Вузу і науки. Львівщина днями попрощається з ученим.

Нагадаємо, Знай писав, що в лікарні Києва помер ветеран АТО і волонтер Віталій Панич.

Знай повідомляв, що пішов із життя колишній ректор Львівського ветеринанрного університету.

Нещодавно Знай передавав, що на Львівщині молодий чоловік випав з вікна гуртожитку, тікаючи від батьків