На Тернопільщині збираються приватизувати землю, на якій було так зване холерное кладовищі. Інцидент стався в селі Струсів на Тернопільщині. Про ситуацію розповіла мешканка села Варваринці Марія Цісик, пише Липа.

Як з'ясувалося, недалеко від лісу колись було кладовище, на якому ховали людей, померлих від холери. На надгробних плитах навіть були спеціальні написи. До всього іншого рішення про виділення землі приймалося під охороною поліції 20 травня.

Місцеві жителі села Струсів підтверджують, що на тій ділянці дійсно колись було кладовище. Активістка Марія Цісик заявила, що вважає неприпустимим приватизувати для сільськогосподарських робіт землю, на якій було кладовище.

На Тернопільщині старе кладовище віддали під город Фото: скріншот

Жінка пояснила свої слова тим, що не можна працювати на кістках померлих людей, це неповага до них, а також є небезпека того, що збудники холери можуть активізуватися і викликати спалах захворювання в селі. Крім того, Марія Цісик розповіла, що вже зібрала 107 підписів односельців під вимогою не передавати ділянки так званого холерного кладовища в приватні руки.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Показати ще

Голова сільради Струсова Роман Бойко в свою чергу підтвердив, що 20 травня під час засідання було прийнято рішення виділити місцевому жителю ділянку землі для організації городу, але ця ділянка знаходиться не на місці холерного кладовища.

До того ж Роман Бойко заперечує інформацію про те, що в селі було холерное кладовищі. Він також зазначив, що житель, якому виділили землю, користується нею з 1997 року. Тоді йому офіційно йому виділили цю ділянку. В даному районі села є багато будівель і на цій ділянці вони також є. Бойко також не знав про те, що жителі села зібрали 107 підписів проти рішення.

Нагадаємо, Знай писав, що на Тернопільщині священнослужителя, який сів за кермо п'яним, посадили у в'язницю після рішення апеляційного суду.

Знай повідомляв, що на Тернопільщині відремонтують школу, дах якої перетворилася на решето.

Нещодавно Знай повідомляв, що лікарня в Бережанах розсипається на очах.