На Тернопільщині стався кричущий випадок, про який розповіли в співтоваристві «Типовий Кременець» у соцмережі Facebook. Користувачка розповіла історію однієї родини. У цій історії головним героєм став дитина. Його відмовилися приймати в двох лікарнях – Кременця і Збаража. Довелося вести дворічного малюка в Тернопіль, де ситуація ускладнилася.

В пості користувачки йдеться, що з дитиною нічого страшного не сталося, але знадобилася термінова медична допомога. Батьки викликали швидку, яка відвезла їх у центральну районну лікарню Кременця, але там медики відмовилися їх приймати. Далі дитину і маму повезли в Збараж, де також отримали відмову.

Пост з приголомшливою історією Фото: скріншот

Після цього швидка поїхала в Тернопіль. У лікарні їм не відмовили, але зажадали, щоб їх віддячили за те, що вони не викликали поліцію, так як медикам здалося, що мама погано стежить за дитиною.

Після цього користувачі дуже обурилися і запитали, чому Кременецька лікарня не бере дітей. Кременець – місто районного значення, тому складається враження, що тут глухе село. Також у повідомленні йдеться про те, що в лікарні міста досить відділень, щоб прийняти дитину. Головним питанням було питання про те, куди їхати, якщо знадобитися термінова допомога, де не відмовлять у прийомі хворого дитини або дорослого.

Популярні новини зараз

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Показати ще

Нагадаємо, Знай писав, що на Кіровоградщині малюк помер при пологах через медичної недбалості.

Знай повідомляв, що журналістка перевірила дитячий санаторій і прийшла в жах.

Нещодавно Знай передавав, що в Дніпрі люди рятують дитину з дитбудинку.