На Тернопільщині в Кременці зварили традиційний для цього регіону борщ. Страву готували не де-небудь, а в краєзнавчому музеї. Про цю подію пише Терен.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСпівробітники музею варили автентичний борщ з вишнями. Страва по-кременецки готував директор музею Андрій Левчук. Про пояснив, що секрет першого в засмажки, в якій повинні бути цибулю, смалець і борошно. Для того, щоб отримати наваристий бульйон, його варять на домашньому півні і свинячих ребрах. Вишня ж додається для кислуватого присмаку в самому кінці приготування.
Варто відзначити, що Україна багата своїми рецептами і дуже смачними першими стравами. Різновидів одного борщу існує кілька. Більшість господинь в нашій країні готує борщ з буряком, і він виходить алло-червоним, але є ще і білий борщ по-гуцульськи. Це блюдо готується з білої буряків, цибулі, копчених ребер і сметани.
Ще одним обожнюваним серед українців стравою є банош. Це також різновид борщу або супу. Його готують на м'ясі, додаючи туди борошно, сметану та інші інгредієнти. Від цього блюдо виходить дуже ароматним і наваристим.
Крім того, українці часто користуються приправами власного приготування, які роблять перші страви особливо ароматними. Однією з таких приправ є часникова паста. Її готують з часнику, олії та солі. Часник слід дрібно подрібнити і ретельно перемішати з маслом і сіллю. Таку пасту потрібно зберігати в холодильнику і додавати в перші й другі блюда.
Нагадаємо Знай писав, що в гуцульської кухні є п'ять найбільш смачних страв.
Знай повідомляв, як приготувати часникову пасту для борщів і супів.
Нещодавно Знай передавав, що борщ буде смачніша, якщо в нього додати заправку власного приготування.