У Тернополі провели соціологічне дослідження серед городян з метою з'ясувати їхні політичні уподобання та вибір, який вони зроблять на користь того чи іншого кандидата на посаду міського голови. Опитування проводили представники Центру інформаційних проблем територій наприкінці липня.

Результати дослідження презентував керівник Центру Роман Соломонюк під час зустрічі у Тернопільському прес-клубі 5 серпня. Вже зараз можна сказати, що Сергій Надал лідирує з відривом (78,3%). На другій позиції-Михайло Ратушняк з 3,4%, далі йде Віктор Овчарук з 3,1%. Замикає п'ятірку Олексій Станько (1,4%) і Володимир Бліхар (0,8%). Не підтримало б нікого з кандидатів 11,1% опитаних.

При цьому дослідники відзначили, що результати можуть зміниться в день виборів. Соломанюк пояснив, що виборці орієнтуються на вчинки кандидатів, тому такі опитування тепер будуть проводитися регулярно.

Нагадавши, Знай повідомляв, що у Тернополі виборці сказали, кому віддадуть свої голоси на виборах 25 жовтня. Під час попередніх досліджень стало зрозуміло, що понад 66% тернополян готові віддати голоси діючого міського голову. Решта кандидатів не отримали і половини голосів від цієї кількості. 

Тажке Знай повідомляв, що на посаду мера Тернополя партія "Слуга народу" висунула ще одного ставленика і колегу Зеленського по сцені-Гевко. Він знявся в більшості проектів Студії"Квартал 95".

Популярні новини зараз

Київ наступає на п'яти Нью-Йорку, українців здивували рейтингом: "Більше ніде в Європі"

У Львові автобус з людьми перетворився на крематорій - спалахнув на ходу, як бенгальські вогні

У Львові попрощалися із загиблим курсантом, мріяв літати - сумує вся Україна

Лікар розкрив деталі моторошної трагедії, в якій п`яний майор покалічив курсанток: "Знайшли ще чотирьох"

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що в Україні на місцевих виборах балотуватимуться рекордна кількість жінок. Рекорд зафіксували в  у Луцьку, Житомирі, Миколаєві, Рівному, Одесі, Полтаві.