У Тернополі мешканці будинку № 7 по вулиці Сливенській поскаржилися в соцмережах на комунальне підприємство, яке займається вивезенням сміття. У дворі цього будинку вже два місяці лежить сміття. Про це пишуть мешканці будинку в соцмережі Facebook.

Уляна Швачук зробив два фото, на яких показала старі меблі і старі дерев'яні конструкції, фанеру та інше сміття, розкладене навколо сміттєвих баків. При цьому баки порожні, а навколо них чисто.

Уляна написала в пості про те, що цей бардак триває вже два місяці. Мешканці будинку зверталися до ПП "Наш дім" у письмово, телефонному та усному режимах, але так і не отримали відповіді. Купи сміття не прибрали навіть до свят і не збираються прибирати до Дня міста. Після цього Уляна написала, що у мешканців будинку лопається терпіння і вони готові вже винести сміття на вулицю, щоб на їхні проблеми звернули увагу.

Однак компанії з утилізації побутових відходів не прибирають великий побутове сміття, старі меблі і будівельне сміття. Вони вимагають утилізувати такі відходи самостійно. Проте вже в коментарях користувачці запропонували звернутися в мерію Тернополя і в компанію з вивезення сміття.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що у Львові Центральна вулиця перетворилася на звалище. У Львові мешканці вулиці зернової, яка знаходиться в центральній частині міста обурюються, що зі сміттєвого майданчика вчасно не вивозять відходи.

Також Знай повідомляв, що у Дніпрі комунальники дійшли до багаторічного стихійного сміттєзвалища у спальному районі міста. Повідомляється, що від жителів будинків по вулиці Кедріна, 59 і 60 Чечелівського району постійно надходили скарги про те, що під їхніми вікнами розташувалося звалище негабаритного сміття, яке зараз вивезли комунальники.

Нещодавно Знай передавав, що під Львовом виявили звалища з кавунів і динь. Жителі села обурені такими діями.