У Тернополі чиновники взялися за виявлення неоформлених співробітників і зарплат у конвертах. Перевірки почнуться з 1 вересня. Про це повідомили у Тернопільській міськраді.

Інспектори перевірять всі сфери діяльності. Особливу увагу приділятимуть будівництву, торгівлі та закладам громадського харчування, так як тут найчастіше працюють співробітники, які ніяк не оформлені, а роботодавці не платять податки.

Якщо порушення будуть знайдені, то на таких роботодавців буде виписаний штраф. Також чиновники нагадали, що штраф за одного незареєстрованого співробітника становить 50 тисяч гривень. Протягом серпня інспектори проводили роз'яснювальну роботу в середовищі роботодавців. Вони доводили до відомостей роботодавців інформацію про штрафи.

Нагадавши, Знай писав, що одержувачів субсидій перевірять без їх відома. В УТЗСН та інших службах вивчать доходи українців, щоб порівняти з доходами, зазначеними в деклараціях. Якщо будуть виявлені невідповідності, то субсидію заберуть і зажадають повернути все раніше виплачене.

Також Знай повідомляв, що під час карантину почастішали перевірки кафе, ресторанів і магазинів. Бізнесменів нескінченно лякають штрафами і перевірками виконання вимог МОЗ щодо організації торгівлі. Шукали і шукають санітайзери, розмітку, екрани та інші атрибути карантину.

Популярні новини зараз

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що малий бізнес вийшов на акцію протесту під час жорсткого карантина. підприємці протестували проти заборон працювати і вимагали дозволити відкрити ресторани, кафе і магазини.