У Тернополі біля залізничного вокзалу з'явилася незвичайна зупинка. Вона не призначена для громадського транспорту. Тут зупинятимуться автомобілі, щоб висадити пасажирів, які їдуть на вокзал, пише 0352.

Зупинка називається " Kiss & ride "(»поцілунок і їдь") і призначена для короткочасної зупинки машин, щоб висадити пасажира. Такий підхід дозволяє уникнути заторів на дорогах в місцях скупчення транспорту і дати можливість короткочасно зупинитися.

Подібні зупинки-поширена практика в більшості країн світу. Тому влада Тернополя вирішила перейняти досвід західних країн і поставити таку зупинку в Тернополі. Її робили разом з реконструкцією привокзальної площі. На реконструкцію було витрачено 4 мільйони гривень з міського бюджету.

Нагадавши, Знай писав, що в Києві маршрутка не доїхала до зупинки і втратила колеса. Повідомляється, що у маршрутного автобуса, який їхав по вулиці Виговського, прямо під час руху відпало колесо. На щастя, ДТП вдалося уникнути, оскільки сталося це біля автобусної зупинки.

Популярні новини зараз

У Франківську ліфт-вбивця поглинув дитину: "Врятуй, мамочко!"

Дніпрянку мало не розірвала зграя голодних собак: "Думала, це кінець"

Львів'янка вискочила з маршрутки вся в крові, великі проблеми з головою

У Тернополі вулицями потекли зелені ріки, і Зеленський цього разу ні до чого

Показати ще

Автобус втратив колесо під час руху. Водій не зміг швидко зупинити транспортний засіб, тому він проїхав ще кілька метрів на осі і залишив слід на асфальті.

Також Знай повідомляв, що українських водіїв почнуть карати по-естонськи. Як з'ясувалося, в Україні впровадили оригінальний спосіб запобігання аваріям через перевищення швидкості. Якщо поліція засікла порушника на дороги, то його зупинять і запропонують сплатити штраф або ж зупинитися на 45 хвилин, щоб заспокоїтися. Якщо водій вибере зупинку, то він вже не буде платити штраф.

Нещодавно Знай передавав, що у Львові люди змушені годинами чекати транспорт на зупинках