Днями хірурги однієї з тернопільських лікарень провели унікальну операцію. Медики КНП "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги" надали допомогу пацієнтці з жовчнокам'яною хворобою та злоякісною пухлиною в кишечнику. Їй були проведені всі необхідні дослідження і проведена операція.

Жінка у віці 60 років звернулася до лікарів зі скаргами на болі в правому підребер'ї, пожовтіння шкіри, нудоту і блювоту, слабкість і складнощі з випорожненням кишечника. Під час комп'ютерної томографії була виявлена не тільки жовчнокам'яна хвороба, а й інші патології в роботі травної системи. Також медики виявили новоутворення в прямій кишці з розвитком частково непрохідності.

Команда хірургів і анестезіологів взялася за роботу над патологіями даної пацієнтки. Хірург Дмитро Осачук провів жінці відразу кілька оперативних втручань-жінці видалили камені і очистили жовчні протоки від включень, а також провели резекцію товстої кишки і ліквідували пухлину. Ці та інші втручання зайняли у хірургів 3 години.

Унікальність операції полягає в тому, що пацієнтці одночасно провели втручання в роботу декількох органів. Також таке втручання стало можливо завдяки роботі сучасної техніки, якою обладнана лікарня.

Бути лікарем – покликання і доля, спосіб життя і неймовірно важка праця. Але разом з тим, це можливість відчути себе...

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще
Geplaatst door КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» op Maandag 28 september 2020

Нагадавши, Знай писав, що Дніпровські лікарі провели унікальну операцію і вперше в Україні повернули слух малюкові.

Також Знай повідомляв, що 3 липня, хірурги 8-ї міської лікарні провели перший етап унікальної операції. Протягом більше 4-х годин, вони заново сформували вухо 5-річній дитині, яка вже народилася з пороком, без вушної раковини.