У центрі Тернополя вирішили знести стару будівлю колишньої швейної фабрики. На місці старого занедбаного будівля може з'явитися нове.

Роботи з демонтажу покинутої фабрики з пошиття одягу почалися днями. Будівлю обнесли парканом, підігнали кран і спеціальну техніку. Роботи ведуться по вулиці Юліана Опільського. Протягом останніх днів тут працює кран, руйнує конструкції старої споруди.

За первісною інформацією на місці старої фабрики з'явиться новий житловий комплекс. Ділянка, де до цього була будівля фабрики, довго пустував і заростав деревами.

Нагадавши, Знай повідомляв, що у Львові мешканці будинку на одній з вулиць міста без дозволів вирішили добудувати кімнату просто у дворі. При цьому власники житла не запитали згоди сусідів і звели цілий будиночок у дворі двоповерхової старовинної будівлі.

На вулиці Завадська, 16 місцеві жителі почали добудовувати кімнату у дворі будинку. При цьому вони не мають відповідного дозволу на проведення робіт.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль осідлала Горбунова, поки Осадча не бачить: "Краще б так Дана"

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Також Знай писав, що мерію Тернополя викрили у змові з правоохоронцями. Метою змови стало виділення ділянки в одному з парків міста для подальшої забудови. Планувалося виділити 2,4 гектара землі рекреаційного призначення. Про це стало відомо з матеріалів кримінального провадження за ч.3 ст. 365 КК.

Нещодавно Знай передавав, що в Києві на Виноградарі з'явилася каплиця ПЦУ. Невеликий МАФ із золотистим куполом побудували в 2019 році всупереч обуренню городян. Нещодавно до цієї будівлі привезли дошки і почали викладати їх певним чином. Кияни обурилися таким станом справ, так як нова споруда повинна була захопити прилеглу територію.