Представник ВО» Свобода " та його багаторічний функціонер Леонід Бицюра вийшов з рідної партії. У в суботу 19 Вересня його вже висунули кандидатом на пост мера Тернополя партії Батьківщина Юлії Тимошенко. При цьому Леонід Бицюра залишився безпартійним і другим номером біло-сердечних у списку до Тернопільської міськради.

Про це написало видання Політерно. Як виявилося, Леонід Бицюра має колосальний досвід в роботі в державних структурах і в управлінні містом. За його плечима кілька цікавих і важливих для Тернополя реалізованих проектів, стажування в муніципалітетах в Грузії, Азербайджані, США, Бельгії та інших країнах. Там він переймав досвід державного та місцевого самоврядування, екології, економіки, впровадження освітніх, медичних та інших реформ.

У 2006 році Бицюра став заступником міського голови Тернополя – керував справами виконкому міськради. У 2010 році він став вдруге заступником мера. У 2014-2015 роках працював на посаді заступник губернатора Тернопільської області, а з 2015 року він повернувся на посаду заступника мера.

З початку літа Бицюра планував наступний крок з побудови кар'єри і зблизився з представником Батьківщини Миколою Сліпченко. Нещодавно Бицюра прийняв рішення йти в мери Тернополя за підтримки партії Тимошенко.

Новий кандидат у градоначальники розповів, що він планує змінити структуру міськради, змінити риторику по відношенню до городян і бізнесу. Також він пообіцяв залучити ключових інвесторів до Тернополя.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще