У Тернополі в лікарнях, де лікують заражених коронавірусом встановлюють кисневі концентратори. Мер міста Сергій Надал заявив, що влада працює над тим, щоб забезпечити лікарні і пацієнтів кисневими точками.

За словами градоначальника обласного центру в кисневі концентратори можуть виробляти кисень прямо в лікарні. Надал розповів, що разом з лікарями міська влада обговорила, які концентратори працюватимуть у лікарнях. Частина обладнання вже встановлюється в лікарнях міста. ще частина обладнання закуплена і доставляється в Тернопіль. Далі Надал попередив городян, що Медичне обладнання – не панацея, а вірус викликає серйозні зміни в організмі. Він також попросив дотримуватися правил карантину і уникати людних місць.

Кисневі концентратори являють собою сучасну заміну застарілим балонам з киснем, які необхідно додатково заправляти. Нове обладнання бере повітря з навколишнього середовища, стискає його і дає можливість дихати пацієнтам, у яких діагностовано істотне ураження легеневої тканини.

Нагадавши, Знай писав, що міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявляє про контрольовану ситуацію з коронавірусом в Україні. Однак люди, які зіткнулися з важкими проявами інфекції говорять про зворотне.

Також Знай повідомляв, що доктор Комаровський розповів, як можна врятуватися від Covid-19. Популярний лікар розповів, що немає ліків від коронавірусу, а єдиним захистом від хвороби може стати вакцина.

Популярні новини зараз

Віталій Кличко втік від киян і пірнув в ополонку

Український заробітчанин покалічився в Польщі, молода дружина ллє сльози: "Олег хоче жити"

Гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся"

Щасливий Євген Кошовий привітав свою доньку з Днем народження: "13 нормальний поверх"

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що в Житомирі стареньку жінку з коронавірусом заганяли до важкого стану по лікарняних кабінетах.